Mazbatasını alan Tanju Özcan’dan ‘Ankara’ mesajı

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde 53 bin 881 oy ile oyların yüzde 52,90’ını alan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, ikinci kez belediye başkanı seçildi. Başkan Özcan için Necip Fazıl Kültür Merkezi’nde mazbata töreni düzenlendi.

Törene Özcan’ın yanı sıra yeni seçilen CHP’li belediye ve il genel meclis üyeleri ile çok sayıda partili de katıldı. Başkan Özcan, mazbatasını, Bolu Merkez İlçe Seçim Kurulu Başkanı Abdulkadir Müjde’den aldı. Bolu halkına teşekkür eden Özcan, ikinci dönemde daha güzel bir Bolu inşa edeceklerini söyledi.

İNŞALLAH 7’NCİ MAZBATAMI ANKARA’DA ALIRIM

Özcan, aldığı mazbatanın, Bolu halkı için aldığı 6’ncı mazbata olduğunu aktararak, “Daha önce 4 kez bu şehre hizmet etmek için milletvekili seçilmiştim. İkinci kez de belediye başkanlığı görevini üstlendik. Bu, Bolu Seçim Kurulundan aldığım 6’ncı mazbatam. İnşallah 7’nci mazbatamı Bolu’dan değil Ankara’dan alırım.” diye konuştu.

Kendisini hiçbir zaman yalnız bırakmadığını belirttiği CHP örgütüne, il ve merkez ilçe başkanı ile çalışma arkadaşlarına teşekkür eden Özcan, ikinci dönemde hep birlikte daha güzel bir Bolu inşa edeceklerini dile getirdi. 

Özcan’ın konuşmasının ardından yeni seçilen belediye meclis ve il genel meclis üyelerine mazbatalarını da CHP Bolu İl Başkanı Tahsin Mert Karagöz verdi.  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir