Gülşen, Şehitkamil Belediyesi 19 Mayıs kutlamalarında sahne aldı

DUVAR- Şehitkamil Belediyesi, Pancarlı Festival Alanı’nda düzenlediği “19 Mayıs Gençlik Konseri” kapsamında gençleri Gülşen ile buluşturdu. Belediye Başkanı Umut Yılmaz da gençlerin bayram coşkusuna ortak oldu.

Antep’te 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlama etkinlikleri çerçevesinde Şehitkamil Belediyesi tarafından 19 Mayıs Gençlik Konseri düzenlendi. Konser, dün akşam saat 20.00’de Warm Up-DJ Zen’in ritimleriyle başladı. Program kapsamında saat 21.30’da sahneye çıkan Gülşen, gençlerin coşkusunu zirveye taşıdı. Konserin finalinde ise İlkay Sencan sahne aldı.

Konserde gençlere hitap eden Başkan Yılmaz, şunları söyledi:

“Pusulası bozuk, dümeni kırık bir vapurla Samsun’a güneş gibi doğan Mustafa Kemal’i, silah arkadaşlarıyla, tüm şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Gençler, vatanınıza sahip çıkacaksınız. Bayrağınıza sahip çıkacaksınız. Al bayrağın şeklini, renginin nereden geldiğini iyi bileceksiniz. Hiçbir zaman umutsuzluğa kapılmayacaksınız. Çünkü muhtaç olduğunuz kudret, damarlarınızdaki asil kanda mevcuttur. Mustafa Kemal’in altı oklu ilkesini ilkeniz edeceksiniz. Bayramları ayırmayacaksınız. İstiklal Marşı’nın 10 kıtasını ezbere bileceksiniz! Korkmayacaksınız! Sönmeyeceksiniz! Dalgalanacaksınız!”

Kendisini gençlerle buluşturduğu için Yılmaz’a teşekkür eden Gülşen ise şöyle konuştu:

“Bugün burada 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’mızı kutluyoruz. Başkan’ımıza çok teşekkür ediyoruz. Bizi buluşturduğu için özellikle böyle özel, güzel ve sonsuza kadar devam edecek 19 Mayıs’larımızdan birinde bizi bir araya getirdiği için Başkan’ımıza ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz. Şehitkamil Belediyesi’ne çok teşekkür ediyoruz. Buranın çok değerli gençlerine ve şu anda burada bulunan herkese çok çok teşekkür ediyoruz. İyi ki buradasınız, iyi ki varsınız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir